Kontakt os

Ordholdenhed, ordentlighed og opmærksomhed

For os handler det om, at en aftale er en aftale. At der er styr på tingene. At vi ikke giver op, hvis en opgave er svær at løse.
Og at vores kunder og medarbejdere aldrig er et nummer i rækken.

Vores medarbejdere sidder klar ved telefonen, for at hjælpe dig med din opgave og løse den på bedst mulige måde. 

 

Salg og tilbud

Lennart

Lennart Rasmussen

Tilbudsberegner

55 70 72 82 / lennart@vognmandfas.dk

Entreprenørkørsel

Entreprenørkørsel

Jesper Normind

Kørselsleder – Entreprenørkørsel

55 70 72 59 / jesper@vognmandfas.dk

Lasse-Jannerup

Lasse Jannerup

Kørselsleder – Entreprenørkørsel

55 70 72 71 / lasse@vognmandfas.dk

personale-FAS9

Anne Bøgsted

Kørselsassistent

55 70 72 57 / anne@vognmandfas.dk

Frede Andersen og Søn

Mie Messina Jensen

Kørselsassistent

55 70 72 xx / mie@vognmandfas.dk

Kran/grab

LarsJ

Lars Jørgensen

Kørselsleder – Kran/grabkørsel

55 70 72 78 / larsj@vognmandfas.dk

personale-FAS7

Michael Kaad

Kørselsassistent

55 70 72 81 / michael.l@vognmandfas.dk

Affaldscontainere

Johny

Johny Petterson

Kørselsleder – Containerkørsel

55 70 72 73 / johny@vognmandfas.dk

personale-FAS7

Michael Kaad

Kørselsassistent

55 70 72 81 / michael.l@vognmandfas.dk

Maskintransport

Emil

Emil Hauballe

Kørselsleder – Maskintransport

55 70 72 80 / emil@vognmandfas.dk

helle-personale-webformat

Helle Midjord

Kontorassistent

55 70 72 79 / helle@vognmandfas.dk

Kran/hejs

Dennis-personale-

Dennis Møller Nielsen

Kørselsleder – kran/hejs

55 70 72 61 / dennis@vognmandfas.dk

MichaelH

Michael Hemmingsen

Kørselsleder – kran/hejs

55 70 72 76 / michaelh@vognmandfas.dk

Jordhåndtering

Annette

Annette Andersen

Jordhåndtering

55 70 72 74 / annette@vognmandfas.dk

Ledelse

personale-FAS8

Lars Andersen

Afdelingschef-kørsel

55 70 72 77 / lars@vognmandfas.dk

Berit-FAS

Berit Fischer

Administrationschef

55 70 72 72 / berit@vognmandfas.dk

FAS-personale

Ann Stennicke

Økonomichef

55 70 72 87 / ann@vognmandfas.dk

Peter-FAS

Peter Andersen

Adm. Direktør

55 70 03 80 / peter@vognmandfas.dk

Karina-personale

Karina S Frederiksen

Løn og HR Chef

55 70 72 89 / karina@vognmandfas.dk

Fakturering

Herdis

Hjørdis Pedersen

Faktureringsmedarbejder

55 70 72 86 / bilag@vognmandfas.dk

personale-FAS4

Christina Eland

Faktureringsmedarbejder

55 70 72 52 / christina@vognmandfas.dk

Trine-personale-webformat

Trine K Falkenberg

Faktureringsmedarbejder

55 70 72 69 / trine@vognmandfas.dk

Økonomi

Annette

Annette Eriksen

Debitorbogholder

55 70 72 83 / debitor@vognmandfas.dk

personale-FAS5

Kasper Andersen

Controller trainee

55 70 72 53 / kasper@vognmandfas.dk

personale-FAS6

Monika Drejer Rasmussen

Kreditorbogholder

55 70 72 85 / monika@vognmandfas.dk

HR/Løn

Karina-personale

Karina S Frederiksen

Løn og HR Chef

55 70 72 89 / karina@vognmandfas.dk

personale-FAS2

Lasse Ilsfort

Lønmedarbejder

55 70 72 88 / lassei@vognmandfas.dk

IT

Ulrich-personale-webformat

Ulrich Lindy

IT

40 27 21 42 / ulrich@vognmandfas.dk

Support

Lene-FAS

Lene Toftebæk

PA/Kommunikation

55 70 72 51 / lene@vognmandfas.dk

Birgitte-FAS

Birgitte Andersen

Kontorassistent

55 70 72 70 / birgitte@vognmandfas.dk

Materiel/Værksted

Kenneth-FAS

Kenneth Villien

Serviceleder

55 70 72 75 / service@vognmandfas.dk

Faktura/kontoudtog i PDF-format fremsendes til

Bankoplysninger

Sydbank

Konto nr. 6822 – 0001029066
IBAN nummer: DK6668220001029066
BIC-kode/Swift-adresse: SYBDK22

Mobilepay

95365